O nas

Karolina i Robert 🙂

Jesteśmy parą, którą połączyła wspólna pasja – podróżowanie oraz ciekawość świata. Jest to pewnie jeden z wielu powodów, dlaczego tak świetnie się dogadujemy. Uwielbiamy się wygłupiać, śmiać i spędzać czas aktywnie. Jesteśmy lekkimi duchami, którzy starają się zobaczyć i wycisnąć z życia jak najwięcej. 🙂

Karolina:

Jestem absolwentką ratownictwa medycznego i zdrowia publicznego. Choć moją pasją jest medycyna ratunkowa, obecnie tułam się po świecie i mam nadzieję, że uda mi się kiedyś połączyć niesienie pomocy innym z podróżowaniem.

Robert:

Ukończyłem filologię angielską, która chyba trochę pomaga mi w dogadaniu się, ale żałuję, że nie nauczyłem się jeszcze hiszpańskiego (mimo że nigdy nawet nie zacząłem). Ciągle szukam swojego miejsca na Ziemi, ale wiem, że będzie to przy Karolinie 🙂

Poznaliśmy się dzięki programowi Work & Travel, który wszystkim studentom gorąco polecamy. Lato 2015 spędziliśmy pracując na Camps Equinunk & Blue Ridge w stanie Pensylwania. Potem zwiedziliśmy razem wschodnie wybrzeże USA (Floryda piękna i gorąca, a Miami tak imprezowe jak na pewno każdy słyszał :)).

Mieliśmy możliwość i przyjemność pracowania oraz podróżowania w Kanadzie przez rok (wpisy  z tego okresu możecie śmiało znaleźć na blogu).  Potem razem zwiedziliśmy zachodnią część USA, Tajlandię, Malezję i Singapur. Przeżyliśmy niesamowitą podróż po Nowej Zelandii, gdzie auto stało się naszym domem na kółkach, bawiliśmy się z kangurami w Australii oraz spacerowaliśmy ulicami Hongkongu próbując nie zgubić się w tłumie:).

Obecnie próbujemy swoich sił na Ziemi Ojczystej.

DSCF2746.JPG

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s